ÚVODNÍ STRANA:

SEZNAMTE SE S OK POINTEM, SVĚTEM FINANCÍ A REALIT

OK POINT je moderní pobočka, která efektivně propojuje nabídku finančních, realitních a bankovních služeb. Nemusíte samostatně do banky, pojišťovny či realitní kanceláře, vše vyřídíte na jednom místě, na OK POINTU, a ušetříte čas i peníze. Všechny naše OK POINTy jsou také vybaveny vkladovým bankomatem s provozem 24 hodin 7 dní v týdnu.

Kde najdete svou nejbližší pobočku OK POINT, se se dozvíte ZDE.

  • ATM ZÓNA: Ve vstupní části najdete oddělený prostor s vkladomatem s nonstop provozem. Kvůli zajištění vaší bezpečnosti je mimo pracovní dobu přístupný prostřednictvím čtečky platebních karet.

  • SAMOOBSLUŽNÁ ZÓNA: Centrální point se dvěma moderními iPady slouží jako samoobslužná zóna pro správu účtů u mBank.

  • ČEKACÍ ZÓNA: Pokud je na pobočce plno, rádi vám zpříjemníme čekání nad šálkem výborné kávy v komfortní klientské zóně.

  • DISKRÉTNÍ ZÓNA: Jednání o financích vyžaduje soukromí, které vám zaručí oddělený prostor. Tam vám finanční konzultant podrobně představí váš Finanční plán, třeba na velkoplošné televizi.

  • JEDNACÍ MÍSTA: Na každém OK POINTu jsou minimálně dvě jednací místa, která vám poskytnou dostatek pohodlí pro diskusi o vašich financích.

  • JEDNACÍ MÍSTA: Na každém OK POINTu jsou minimálně dvě jednací místa, která vám poskytnou dostatek pohodlí pro diskusi o vašich financích.

BROKER CONSULTING A MBANK – SILNÍ PARTNEŘI

BROKER CONSULTING A MBANK – SILNÍ PARTNEŘI

OK POINT, původní český franšízový koncept moderního střihu, je projektem dvou silných partnerů, lídra českého finančního a realitního trhu Broker Consulting a inovátora v oblasti digitálního bankovnictví mBank. Společně obsluhují více než 1,3 miliony zákazníků.

FINANČNÍ PLÁNOVÁNÍ

FINANČNÍ PLÁNOVÁNÍ

Naší základní službou je Finanční plán. S ním získáte finance na důležité životní milníky: kvalitní vzdělání dětí, vysněný domek s velkou zahradou či důstojné prožití důchodového věku. Profesionálně sestavený Finanční plán vám pomůže hospodařit s penězi tak, abyste dosáhli finanční nezávislosti.

BANKOVNÍ SLUŽBY A VKLADOMAT

BANKOVNÍ SLUŽBY A VKLADOMAT

I přesto, že máme na OK POINTech logo mBank, najdete u nás kompletní nabídku od ostatních bank působících na českém trhu. Bez ohledu na značku společně najdeme tu nejvýhodnější nabídku, která bude vyhovovat právě vám. Navíc můžete kdykoli využít služeb vkladového bankomatu.

REALITNÍ SLUŽBY

REALITNÍ SLUŽBY

Prodej či koupě nemovitosti jsou často největšími obchody v našem životě. Pojí se s nimi právní, finanční služby či úschova peněz. Vše bez obav vyřešíte na OK POINTu. Díky naší rozsáhlé síti 1500 konzultantů a 44 poboček napříč republikou dokážeme úspěšně propojit prodávajícího s kupcem a rychle uzavřít obchod. 

DLOUHODOBÝ KLIENTSKÝ SERVIS

DLOUHODOBÝ KLIENTSKÝ SERVIS

Život je plný změn, které s sebou přinášejí finanční náklady. Právě dlouhodobý Finanční plán pomůže finančně překlenout nepříjemná období a radovat se v dobách úspěšných. Proto je pro nás důležité se s vámi pravidelně potkávat a Finanční plán i jednotlivé finanční produkty aktualizovat.

MODERNÍ POBOČKA

MODERNÍ POBOČKA

Propojení finančních a realitních služeb pod jednu střechu je západním trendem, který se u nás teprve začíná prosazovat. Moderní vybavení a zároveň minimalistický interiér poboček byly navrženy tak, abyste se v ní cítili komfortně a uvolněně. Na nejnovějších iPadech pak snadno provedete veškeré bankovní operace.

PÉČE PROFESIONÁLŮ

PÉČE PROFESIONÁLŮ

Na OK POINTech se vám věnují odborníci, kteří úspěšně prošli vzdělávacím systémem a získali potřebné zákonné certifikace. Své odborné dovednosti pravidelně prohlubují na seminářích s interními i externími lektory i formou sebevzdělávání.

Nahoru