ÚVODNÍ STRANA: / JAK SE STÁT FRANŠÍZANTEM

Tým OK POINT

Vybudování sítě poboček OK POINT je pro Broker Consulting jedním ze strategických projektů. Tomu odpovídá i velikost týmu, který se společnými silami podílí na fungování konceptu OK POINT.

Ideamakerem a manažerem celého projektu je Radim Štantejský, obchodní ředitel Broker Consulting a ředitel pobočky OK POINT Praha 4 - Brumlovka. Stará se o výběr jednotlivých franšízantů, pomáhá jim s volbou vhodné lokality a v období rozjezdu je jim koučem a odborným poradcem. Do Broker Consulting přišel v roce 2013, předtím působil v řadě finančních a bankovních institucí.

Lenka Slepičková, ředitelka podpory prodeje OK POINT, a její tým mají na starost kompletní administrativní podporu franšízantů. Lenka je v Broker Consulting již od roku 2006. Její pravou rukou pro projekt poboček OK POINT je asistentka Eliška Hoffmannová

Se stavbou jednotlivých poboček pomáhá franšízantům Klára Habancová. V její kompetenci je kompletní výstavba obchodního místa na klíč a podle jednotného standardu. Klára nastoupila do společnosti v roce 2017.

Neméně důležitými jsou pro franšízanty i Petr Hrubý, zakladatel Broker Consulting, a Vilém Podliska, generální ředitel a předseda představenstva společnosti. Oba mají finální slovo při schvalování budoucího franšízanta, který před nimi musí úspěšně obhájit svůj byznys plán.

Radim Štantejský

Radim Štantejský

ideamaker a manažer projektu OK POINT

radim.stantejsky@bcas.cz
Petr Hrubý

Petr Hrubý

zakladatel Broker Consulting

petr.hruby@bcas.cz
Vilém Podliska

Vilém Podliska

generální ředitel a předseda představenstva Broker Consulting

vilem.podliska@bcas.cz
Lenka Slepičková

Lenka Slepičková

ředitelka podpory prodeje Broker Consulting a OK POINT

lenka.slepickova@bcas.cz
Klára Habancová

Klára Habancová

manažerka podpory prodeje OK POINT

klara.habancova@bcas.cz
Eliška Hoffmannová

Eliška Hoffmannová

asistentka odboru podpory prodeje OK POINT

eliska.hoffmannova@bcas.cz
Nahoru